زنجیره امید

لیست انتظار کودکان نیازمند
زنجیره امید

امضای دومین قرارداد همکاری با شرکت فرانسویInternational APHP

توافقی دوباره برای فردایی بهتر

تاریخ: 1396/9/12

پس از توافقات اولیه موسسه زنجیره امید با شرکت APHP International (دستیار دولتی بیمارستان‌های فرانسه) و 5 ماه بعد از آغاز پروژه ساخت بیمارستان فوق تخصصی اطفال ، همکاری‌های شرکت فرانسوی با موسسه زنجیره امید وارد مرحله جدیدی شد.

چهارشنبه 8 آذر، در جلسه‌ای با حضور دکتر دیدیه اوسی نماینده شرکت International APHP و سرکار خانم مریم مرعشی مدیرعامل موسسه خیریه زنجیره امید؛ شرکت فرانسوی با امضای قرارداد جدیدی، متعهد شد طی یک دوره 5 ساله، در احداث و بهره برداری از بیمارستان 540 تختخوابی فوق تخصصی اطفال، مشاور موسسه زنجیره امید باشد.  

کلیات این قرارداد شامل دو بخش است و برطبق آن، شرکت APHP  ملزم است علاوه بر ارائه مشاوره‌های فنی به موسسه زنجیره امید به عنوان کارفرمای پروژه، در مراحل اجرایی ساخت بیمارستان نیز که بر عهده شرکت تینافرآیند می‌باشد، نظارت کامل داشته باشد.

همچنین بر اساس بخش دوم این قرارداد، شرکت APHP  آموزش‌ فوق تخصصی نیروی انسانی شاغل در این بیمارستان را نیز پذیرفته است. شرکت APHP  دستیار دولتی بیمارستان‌های پاریس و حومه، بزرگترین سیستم بیمارستانی اروپا است که در 39 بیمارستان فرانسه و در 52 رشته، ارائه دهنده پزشکی خدمات درمانی، آموزش و تحقیق، پیشگیری و خدمات اورژانسی می‌باشد. این شرکت بیش از 90 هزار نفر کارمند دارد و سالانه حدود شش میلیون نفر را ویزیت می‌کند. 

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید


تازه ترین اخبار

پیشرفت مرحله خاک برداری

بیمارستان ۵۴۰ تخت خوابی فوق تخصصی کودکان اميد

مطالعه خبر

جلسه بررسی وضعیت بیماران قلبی تحت پوشش زنجیره امید

با حضور پروفسور لکور گیه و تیم ایشان از فرانسه

مطالعه خبر

کلینیک ارتوپدی، جراحی ستون فقرات در آخرین ماه زمستان

به سرپرستی دکتر مهرپور و همراهی دکتر نبیان

مطالعه خبر