زنجیره امید

لیست انتظار کودکان نیازمند
زنجیره امید

حضور حسن روشن در دفتر زنجیره امید

حسن روشن، پیشکسوت و ستاره محبوب دهه‌های گذشته تیم فوتبال تاج و استقلال تهران با حضور در دفتر موسسه خیریه زنجیره امید مستقیما با فعالیت‌های این موسسه آشنا شد.

تاریخ: 1392/8/11

حسن روشن ضمن بازدید از دفتر موسسه خیریه زنجیره امید، ضمن تقدیر از فعالیت‌های این موسسه در زمینه درمان کودکان نیازمند و محروم، از اینکه زنجیره امید با وجود تمام فعالیت‌های بزرگی که در زمینه درمان کودکان محروم انجام داده‌است در اذهان عمومی کمتر شناخته‌شده‌است، اظهار تاسف کرد.

روشن در این زمینه گفت: «باید کاری کرد تا افراد بیشتری با فعالیت‌های این موسسه خیریه آشنا شوند تا زمینه‌های کمک به درمان کودکان محروم و نیازمند جامعه بیش از گذشته توسط زنجیره امید فراهم شود.»

حسن روشن همچنین در این دیدار با مریم مرعشی، مدیر عامل موسسه خیریه زنجیره امید ایران ملاقات و گفتگو کرد. در این گفتگوها روشن وعده داد از تمام توان خود برای آگاهی بخشی و ترویج اهداف زنجیره امید استفاده کند.

همچنین مریم مرعشی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از ورود ستاره‌های دنیای ورزش و به خصوص حسن روشن که خود در زمینه همکاری و کمک با موسسه خیریه زنجیره امید پا پیش گذاشته‌است گفت: «باید خوشحال بود که بزرگان و پیشکسوتان ورزش کشور خود تا این حد به اعمال خداپسندانه و نیکو اهمیت می‌دهندِ و در جهت کمک به افراد نیازمند همکاری می‌کنند.»

مرعشی افزود: «حضور ورزشکاران و ستاره‌های ورزشی می‌تواند کمک کند تا زمینه جذب کمک‌های بیشتر و همچنین آگاهی در بین عموم مردم در زمینه فعالیت‌های موسسه خیریه زنجیره امید، فراهم شود.»

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید


تازه ترین اخبار

اولين درمانگاه چند رشته اي ارزيابي و درمان بيماران نوروماسكولار

در بيمارستان دكتر شريعتي به سرپرستي دكتر نبيان ا...

مطالعه خبر

پیشرفت مرحله خاک برداری

بیمارستان ۵۴۰ تخت خوابی فوق تخصصی کودکان اميد

مطالعه خبر

جلسه بررسی وضعیت بیماران قلبی تحت پوشش زنجیره امید

با حضور پروفسور لکور گیه و تیم ایشان از فرانسه

مطالعه خبر