زنجیره امید

لیست انتظار کودکان نیازمند
زنجیره امید

حضور حسن روشن در دفتر زنجیره امید

حسن روشن، پیشکسوت و ستاره محبوب دهه‌های گذشته تیم فوتبال تاج و استقلال تهران با حضور در دفتر موسسه خیریه زنجیره امید مستقیما با فعالیت‌های این موسسه آشنا شد.

تاریخ: 1392/8/11

حسن روشن ضمن بازدید از دفتر موسسه خیریه زنجیره امید، ضمن تقدیر از فعالیت‌های این موسسه در زمینه درمان کودکان نیازمند و محروم، از اینکه زنجیره امید با وجود تمام فعالیت‌های بزرگی که در زمینه درمان کودکان محروم انجام داده‌است در اذهان عمومی کمتر شناخته‌شده‌است، اظهار تاسف کرد.

روشن در این زمینه گفت: «باید کاری کرد تا افراد بیشتری با فعالیت‌های این موسسه خیریه آشنا شوند تا زمینه‌های کمک به درمان کودکان محروم و نیازمند جامعه بیش از گذشته توسط زنجیره امید فراهم شود.»

حسن روشن همچنین در این دیدار با مریم مرعشی، مدیر عامل موسسه خیریه زنجیره امید ایران ملاقات و گفتگو کرد. در این گفتگوها روشن وعده داد از تمام توان خود برای آگاهی بخشی و ترویج اهداف زنجیره امید استفاده کند.

همچنین مریم مرعشی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از ورود ستاره‌های دنیای ورزش و به خصوص حسن روشن که خود در زمینه همکاری و کمک با موسسه خیریه زنجیره امید پا پیش گذاشته‌است گفت: «باید خوشحال بود که بزرگان و پیشکسوتان ورزش کشور خود تا این حد به اعمال خداپسندانه و نیکو اهمیت می‌دهندِ و در جهت کمک به افراد نیازمند همکاری می‌کنند.»

مرعشی افزود: «حضور ورزشکاران و ستاره‌های ورزشی می‌تواند کمک کند تا زمینه جذب کمک‌های بیشتر و همچنین آگاهی در بین عموم مردم در زمینه فعالیت‌های موسسه خیریه زنجیره امید، فراهم شود.»

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید


تازه ترین اخبار

چهارمین سالگرد راه اندازی و تجهیز NICU زنجیره امید

چهارمین سالگرد راه اندازی و تجهیز NICU زنجیره امی...

مطالعه خبر

اولین کلینیک ستون فقرات بدون مزدا

کلینیک ارتوپدی، ستون فقرات در زنجیره امید برگزار ...

مطالعه خبر