زنجیره امید

لیست انتظار کودکان نیازمند
زنجیره امید

کلینیک فوق تخصصی ارتوپدی زنجیره امید در گنبد

روز پنج‌شنبه سوم بهمن ماه کلینیک فوق تخصصی ارتوپدی زنجیره امید در بیمارستان طالقانی شهرستان گنبد برگزار شد.

تاریخ: 1392/11/5

در این کلینیک که از صبح تا بعد از ظهر روز پنج‌شنبه در درمانگاه بیمارستان طالقانی گنبد برگزار شد، پزشکان زنجیره امید ۸۷ کودک بیمار نیازمند شهرستان گنبد و روستاهای اطراف را معاینه کردند.

در این کلینیک دکتر شهریار کامرانی، متخصص ارتوپدی - فوق تخصصی جراحی دست و دکتر سعید مهرپور متخصص جراحی ارتوپدی اطفال که همراه با تیم زنجیره امید از تهران به گنبد رفته‌بودند، بیماران این شهر را که توسط نمایندگی زنجیره امید در گنبد معرفی شده‌بودند، معاینه کردند.

نزدیک به ۹۰ کودک بیمار گنبدی با مشکلات مختلف به این کلینیک مراجعه کرده‌بودند که ۴۷ نفر آنان برای انجام عمل جراحی توسط تیم پزشکی زنجیره امید به تهران ارجاع داده‌شدند.

بر اساس آمار نمایندگی زنجیره امید گنبد کاووس پیش‌بینی می‌شود نزدیک به ۲۰ کودک بیمار گنبدی از این جمع در طول روزهای باقیمانده تا پایان سال جاری برای جراحی توسط تیم پزشکی فوق تخصصی زنجیره امید به بیمارستان‌های تهران اعزام خواهند شد.

کلینیک فوق تخصصی ارتوپدی زنجیره امید از ساعت ۱۰ صبح روز پنج‌شنبه تا ساعت ۶ بعد از ظهر برگزار شد و پزشکان زنجیره نزدیک به ۷ ساعت در حال معاینه کودکان بیمار شهر بودند.

این کودکان که پیش از این به همراه خانواده‌های‌شان به نمایندگی زنجیره امید در شهرستان گنبد مراجعه کرده‌بودند و تشکیل پرونده داده‌بودند، برای معاینه و تشخیص به کلینیک فوق تخصصی زنجیره امید ارجاع داده‌شده‌بودند و توسط پزشکان زنجیره امید به صورت رایگان معاینه شدند.

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید


تازه ترین اخبار

چهارمین سالگرد راه اندازی و تجهیز NICU زنجیره امید

چهارمین سالگرد راه اندازی و تجهیز NICU زنجیره امی...

مطالعه خبر

اولین کلینیک ستون فقرات بدون مزدا

کلینیک ارتوپدی، ستون فقرات در زنجیره امید برگزار ...

مطالعه خبر