زنجیره امید

موسسه خیریه بین المللی زنجیره امید، مهمان شرکت زر سیما آرا و گروه پارسیان

جلسه با حضور جمعی از مدیران شرکت زر سیما آرا و گروه پارسیان

تاریخ: 1398/7/23

سه شنبه ۲۳ مهر ماه، موسسه خیریه بین المللی زنجیره امید، مهمان شرکت زر سیما آرا و گروه پارسیان بود.
این جلسه با حضور جمعی از مدیران شرکت زر سیما آرا و گروه پارسیان برگزار شد که محور اصلی این مراسم در خصوص اهمیت پروژه بزرگ بیمارستان ۵۴۰ تخت خوابی فوق تخصصی کودکان اميد بود.
دکتر میر عمادی مدیر عامل شرکت زر سیما آرا با سخنرانی در این مراسم گفتند : با توجه به صداقت و شفافیت موسسه زنجیره امید بیش از ده سال است که با این مؤسسه در ارتباط هستند و این همکاری و حمایت را ادامه خواهند داد و از همه ی حاضرین در جلسه نیز خواستند با توجه به اهمیت بالای ساخت این پروژه بيمارستانی در کشور، همراه و حامی زنجیره امید در ساخت این پروژه ی ملی باشند.
مریم مرعشی مدیر عامل زنجیره امید نیز ضمن تشکر از دکتر میر عمادی به توضیح دستاورد ها و فعالیت های موسسه زنجیره امید پرداختند و گفتند : حمایت و همکاری با زنجیره امید، تنها حمایت از این موسسه نیست، بلکه کمک و حمایت از کودکان این کشور است و من به عنوان نماینده این کودکان از حامیان و همراهان موسسه خیریه بین المللی زنجیره امید تشکر می کنم.
این جلسه در جهت توضیح و ارائه فعالیت ها و گزارش عملکرد موسسه خیریه بین المللی زنجیره امید با محوریت موضوع ساخت بیمارستان ۵۴۰ تخت خوابی فوق تخصصی کودکان اميد بود که ساخت آن قدمی بزرگ و ماندگار در توسعه طب اطفال خواهد بود. 
زنجیره امید آماده برگزاری این جلسات صمیمانه در جمع دیگر شرکت ها و حامیان نیکوکار می باشد، تا همه در کنار هم زنجیره ای از امید را برای ساخت بیمارستان فوق‌تخصصی کودکان امید بسازیم و با ساخت این پروژه بزرگ ملی، کمکی به توسعه طب اطفال و کودکان این سرزمین کرده باشیم.

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید


تازه ترین اخبار