زنجیره امید

گرامیداشت روز جهانی پناهنده

با حضور موسسه زنجیره امید در وزارت کشور برگزار شد.

تاریخ: 1398/4/10

گرامیداشت روز جهانی پناهنده با حضور موسسه زنجیره امید در وزارت کشور برگزار شد.

در روز 10 تیرماه 1398 مراسم بزرگداشت روز جهانی پناهنده در وزارت کشور از ساعت 9 با سخنرانی وزیر کشور آغاز گردید. ایشان در خصوص پناهندگان و چهل سال میزبانی از آنان و همچنین شرایط زندگیشان در ایران سخنانی ایراد فرمودند و اظهار داشتند ایران به تنهایی قادر به اداره امور پناهندگان نبوده و نیازمند همکاری کشورهای مبدا پناهندگان است.

پس از آن کمیسر عالی، آقای فریسن نیز در مورد چالش های پناهندگان و فعالیت های UNHCR به سخنرانی پرداختند.

این مراسم با تقدیر از جمعی از پناهندگان و اجرای سرود در ساعت 10.30 به پایان رسید و سپس مهمانان از غرفه‌های سازمان‌ها و نهادهای مردمی مرتبط با پناهندگان بازدید نمودند.

در غرفه‌های محل برگزاری، غرفه خیریه زنجیره امید و جمعی دیگر از موسسات خیریه و سازمان های فعال در امور پناهندگان داخلی و خارجی و همچنین غرفه های صنایع دستی افغانستان حاضر بودند.

پس از بازگشایی و شروع بازدید از غرفه‌ها آقایان محمودی و فریسن به ترتیب از اداره اتباع و کمیساریا از غرفه موسسه خیریه زنجیره امید بازدید کرده و از فعالیت های این موسسه در رابطه با امور پناهندگان تقدیر نمودند، پس از ایشان نیز همسر سفیر استرالیا و همچنین مسئولینی از سازمان ریلیف اینترنشنال و مسئول GGP و NRC و آقایان ساسانی و محمدی از اداره اتباع از غرفه رنجیره امید بازدید کرده و گزارش عملکرد موسسه سال 97 را نیز بررسی و دریافت کردند و از عملکرد موسسه و جدیت آن در درمان پناهندگان مراتب تقدیر و تشکر خود را در گفتگو با غرفه داران موسسه زنجیره امید به عمل آوردند.

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید


تازه ترین اخبار

اطلاعیه

پذیرش بیماران و توزیع سبدهای حمایتی کالا

مطالعه خبر

کلینیک ترمیمی دکتر شیرازی برگزار شد

کلینیک فوق تخصصی دندان پزشکی و ارتودنسی

مطالعه خبر