زنجیره امید خانه‌ای برای بازگشت کودکان و ادامه درمان

کودکانی که نیاز به خدمات درمانی (انجام عمل‌های فوق تخصصی)، مراقبت و پرستاری داشته و دارند با شروع سال جدید یکبار دیگر به خانه خودشان، زنجیره امید بازگشتند.

تاریخ: 1402/1/24

موسسه خیریه بین‌المللی زنجیره امید تا آخرین روز سال 1401 همچون سال‌های گذشته، به کودکان تحت پوشش خود خدمات درمانی از جمله جراحی‌های فوق تخصصی، در سه رشته قلب، ارتوپدی و ترمیمی را انجام داده و پس از عمل‌های فوق تخصصی حمایت‌های ضروری و لازم از جمله بستری و خدمات توانبخشی (فیزیوتراپی، گفتاردرمانی و...) را در بیمارستان‌ها و اقامتگاه زنجیره به کودکان ارائه کرده است و با آغاز سال جدید نیز فعالیت‌های پیشین را از سر گرفته و کودکان جهت دریافت خدمات درمانی به زنجیره امید بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه بین‌المللی زنجیره امید، بر اساس گزارش‌های موجود، در فروردین‌ماه کودکانی که تحت جراحی فوق تخصصی قلب قرار گرفته بودند از خدمات بستری در بیمارستان بهره برده و همچنین کودکانی که نیاز به درمان کلاپ فوت  و سایر خدمات ارتوپدی داشته این خدمات را دریافت کرده‌اند.

با بازگشایی اقامتگاه موسسه زنجیره امید بعد از تعطیلات نیز خدمات مورد نیاز که پیش‌تر توسط پزشکان مجرب زنجیره نیازسنجی شده بود به کودکان ارائه می‌شود. براین اساس هم‌زمان با پایان یافتن تعطیلات، 8 کودک در زنجیره حضور داشته تا از مجموعه خدمات مددکاری، پرستاری و توانبخشی (فیزیوتراپی، گفتاردرمانی و...) بهره ببرند که این تعداد در روزهای آینده و بر اساس نیازسنجی‌ها افزایش خواهد یافت.

بر اساس این گزارش در روزهای منتهی با پایان اسفندماه 1401 در اقامتگاه و مجموعه زنجیره امید 13 کودک به همراه مادران خود حضور داشتند. دختران و پسران زنجیره امید که یک‌بار دیگر به خانه خود بازگشته‌اند تا پس از درمان، بهبودی و سلامتی خود را بازیابند.

 


نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید


تازه ترین اخبار

برگزاری کلینیک ارتوپدی دکتر نبیان

زنجیره امید حامی کودکان؛ از امروز تا فردای بهبودی

مطالعه خبر

محرومیت هزاران کودک از خدمات بیمارستانی که ساخته نشد

مریم مرعشی مدیرعامل مؤسسه خیریه بین‌المللی زنجیره...

مطالعه خبر